środa, 9 października 2013

Beyond: Two souls


Beyond: Two souls zbiera skrajne oceny, jedni się nią zachwycają inni są rozczarowani tytułem. Recenzent serwisu IGN, który dał ocenę 6, zarzuca grze, że gracz ma zbyt mały wpływ na wydarzenia. Według niego własciwie to można tylko oglądać co się dzieje na ekranie, bo nawet mimo zle wykonanych QTE idziemy do przodu bez konsekwencji swych pomyłek. Ogralem wczesniej demo i musze powiedziec, ze tez to zauwazylem, lecz nie zwrocilem na to az takiej uwagi bo to tylko demo i jest to zwiazane ze specyfika zawartych w nim poziomow.

Link do recenzji: http://m.uk.ign.com/articles/2013/10/08/beyond-two-souls-review

piątek, 4 października 2013

Metal Gear jest Awesome!

Jako fan serii Metal Gear Solid uwielbiam wszystko co z nią związane, w tym parodie. Do jednych z moich ulubionych należą 2 filmiki z serii "Awesome" autorstwa Egoraptora. Filmiki mogą wydać się dla niektórych zbyt wulgarne, jednak mnie śmieszą za każdym razem , gdy oglądam je po dłuższej przerwie :)




Prócz MGS'a Egoraptor sparodiował wiele innych gier, w tym L.A. Noire, Gears of War czy Resident Evil 4. Wszystko jest na jego kanale Youtube, którego adres podałem w źródłach pod filmikami.

Start of a... Journey

Witam serdecznie. Przede mną  niezwykle trudne zadanie, a mianowicie napisać ten pierwszy, dziewiczy post na moim blogu. Od czego zacząć? Chyba należałoby pierw napisać coś o sobie. Jestem maniakiem/entuzjastą gier, jak kto woli. Gram od lat, na konsolach, komputerach, komórkach i pierdółkach. Jednak nie samymi grami człowiek żyje, lubię jeździć na rowerze, uprawiać jakieś tam sporty(pewnie dlatego, mimo wielu godzin przy monitorze nie wyglądam jak stereotypowy mieszkaniec USA), kiedyś byłem także aktywny w harcerstwie. Hobbystycznie bawię się grafiką, bardzo lubię oglądać filmy, a także robić je. Niestety często moje "projekty" nie dochodzą do końca, a szkoda, może stałyby się hitami internetu. Jednak aż tak mi to nie przeszkadza, chyba kręci mnie sam proces tworzenia czegoś, może nie czuję potrzeby kończenia bo nie mam parcia by pokazać i chwalić się światu tym co potrafię... hmm, a może po prostu jestem leniwy. Pewnego dnia zaprezentuje się ze swoimi dziełami, ale to nie dziś.

A o czym będzie sam sam blog? W 99% o elektronicznej rozrywce, co z tego wyjdzie to dowiemy się w przyszłości :)

Gra: Journey(PS3) Źródło: http://videogames.desktopnexus.com/wallpaper/983506/