Witam serdecznie. Przede mną niezwykle trudne zadanie, a mianowicie napisać ten pierwszy, dziewiczy post na moim blogu. Od czego zacząć? Chyba należałoby pierw napisać coś o sobie. Jestem maniakiem/entuzjastą gier, jak kto woli. Gram od lat, na konsolach, komputerach, komórkach i pierdółkach. Jednak nie samymi grami człowiek żyje, lubię jeździć na rowerze, uprawiać jakieś tam sporty(pewnie dlatego, mimo wielu godzin przy monitorze nie wyglądam jak stereotypowy mieszkaniec USA), kiedyś byłem także aktywny w harcerstwie. Hobbystycznie bawię się grafiką, bardzo lubię oglądać filmy, a także robić je. Niestety często moje "projekty" nie dochodzą do końca, a szkoda, może stałyby się hitami internetu. Jednak aż tak mi to nie przeszkadza, chyba kręci mnie sam proces tworzenia czegoś, może nie czuję potrzeby kończenia bo nie mam parcia by pokazać i chwalić się światu tym co potrafię... hmm, a może po prostu jestem leniwy. Pewnego dnia zaprezentuje się ze swoimi dziełami, ale to nie dziś.
A o czym będzie sam sam blog? W 99% o elektronicznej rozrywce, co z tego wyjdzie to dowiemy się w przyszłości :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz